Postanowienie noworoczne: własny rozwój!

Postanowienie noworoczne: własny rozwój!
30 grudnia 2021

W nowym roku stawiasz na siebie i rozwój swoich pasji? Świetnie się składa! Spójrz na propozycje Beauty Talent Academy: kursy wizażu i charakteryzacji, szkolenia modowe i fryzjerskie… spełnij swoje zawodowe marzenie!

Akademia Roczna czeka na Ciebie!

Jeśli myślisz o zmianie lub rozwoju pasji, tak aby mogła przerodzić się w wymarzoną pracę… mamy dla Ciebie propozycję! Zapisz się na Akademię Roczną, która startuje w lutym 2022 roku. Razem z ekspertami Beauty Talent Academy przygotowaliśmy dla Was 380 h lekcyjnych teorii i praktyki na kierunkach:

Wybierz wymarzoną ścieżkę, zarezerwuj miejsce, a my poprowadzimy Cię przez 10 miesięcy, tak abyś mogła spełnić zawodowe marzenie.

Kurs stylizacji fryzur ślubnych i okolicznościowych

Uwielbiasz spędzać czas z osobami, które są podekscytowane nadchodzącym wielkim wydarzeniem, cieszysz się, ze możesz towarzyszyć im w tym dniu? Zadbaj o własny rozwój i dołącz do kursu stylizacji fryzur ślubnych i okolicznościowych, który rusza już 28 stycznia! Sezon ślubny nadchodzi! Czas doszkolić się w tym obszarze.

Czego się nauczysz?

Zyskasz umiejętność dobrania fryzury do typu urody panny młodej, skomponowania jej z makijażem i suknią ślubną czy charakterem wesela. W Beauty Talent Academy wyszkolimy Cię tak od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Dzięki czemu zaraz po ukończeniu kursu możesz przystąpić do działania!

Podczas szkolenia wykonasz aż 7 fryzur na modelkach!

Wystarczą 3 dni, abyś podniosła poziom swoich umiejętności.

Fryzjer stylista kolorysta – Twój pomysł na rozwój!

Mamy dla Ciebie dodatkową motywację do ruszenia po spełnienie marzeń. Inwestycja we własny rozwój zawsze się opłaca 🙂 A teraz zyskaj -10% zniżki na 30-dniowy kurs fryzjer stylista kolorysta, który przygotuje Cię do kompleksowej pracy w zawodzie!

Zagadnienia poruszane podczas szkolenia to:

Aby dodać Ci pewności w podejmowaniu wyzwań na drodze do kariery podpowiemy, że… 99% naszych absolwentów po ukończeniu kursu otrzymuje pracę w zawodzie!

Rozwój stylu pod okiem Made By Ruda

Stoisz przed szafą zastanawiasz się, w co się ubrać? A może chciałabyś wyglądać tak świetnie, jak dziewczyny z instagrama czy tv, ale nie masz odwagi? Nie wiesz, jak łączyć kolory, które są dla Ciebie najlepsze?
Zrób więc coś dla siebie, odważ się i poznaj swoje prawdziwe, modowe JA!
Zapraszamy na kurs Masterclass:

Znajdź swój styl – pokochaj modę

który prowadzi Anna Maksymiuk–Szymańska znana jako Made By Ruda!

Sprawdź najnowsze kursy >>

Jeśli macie pytania lub chcecie się zapisać, skontaktujcie się z nami mailowo: kursy@beautytalentacademy.pl