KURSY Masterclass

Znajdź swój styl – pokochaj modę

Znajdź swój styl – pokochaj modę

Cena 480

Czas trwania: 1 dni

Liczba uczestników: 8-15

Zapisz się

godz. 10:00 – 18:00 
ilość osób – minimalna liczba osób 8  (maksymalnie 15) 
koszt za osobę – 480 zł 

Prowadząca: Anna Maksymiuk- Szymańska

Opis kursu:
Stając przed szafą ciągle stwierdzasz, że nie wiesz w co ubrać?  A może chciałabyś wyglądać tak świetnie, jak dziewczyny z instagrama czy tv, ale nie masz odwagi, nie umiesz łączyć kolorów, nie potrafisz zidentyfikować, co Ci pasuje? 


Lista wątpliwości okazuje się tak długa, że szybko się poddajesz i wracasz do kilku sprawdzonych ciuchów, do schematów wypracowanych od lat, bezpiecznych, ale niekoniecznie tych, o których marzysz! Znam to doskonale, dlatego na tym kursie pokażę Ci, że moda ma duszę, że potrafi się do Ciebie dopasować w każdym momencie Twojego życia, że wspiera Cię, motywuje, a kiedy trzeba pomaga! Jednak bagatelizowana i źle stosowana może szkodzić! 


Zrób więc coś dla siebie, odważ się i poznaj swoje prawdziwe JA! Znajdź swój styl, pokochaj siebie i swoje pragnienia! Spróbuj nowych rzeczy i otwórz się na modę, a ja zajmę się resztą! Oprócz dawki teoretycznej, podstawowych zagadnień i mapy poruszania się po modowym imperium pokażę Ci, jak się ubrać! Jak łączyć kolory, jak znaleźć ulubione fasony, dodatki, buty! To wszystko sprawi, że Twoja szafa przejdzie ogromną rewolucję, a Ty razem z nią! Gotowa? Czekam na Ciebie 🙂 

W ramach kursu poruszymy zagadnienia:
– Typy sylwetek – czy to jeszcze ma sens? (rysunek sylwetki – jak ją widzisz Ty, a jak widzą Cię inni)
– Mapa trendów
– Elementy składowe stylizacji – jak stworzyć idealną stylizację
– Kolory i ich znaczenie
– Jak łączyć kolory i wzory
– Zasady łączenia dodatków
– Zakupy: jak i gdzie je planować
– Przygotowanie stylizacji na zadany temat