KADRA

Magda Przywara

Magda Przywara

W BTA
Szkoła 2-letnia : charakteryzacja, analiza kolorystyczna
Szkoła roczna : charakteryzacja, analiza kolorystyczna
Kursy : Analiza kolorystyczna, charakteryzacja

Kilka słów
Ludzkie twarze od zawsze były jej obsesją oraz pasją. Edukacja i ścieżka zawodowa Magdaleny Maciejewskiej od lat świadomie związane są z domenami, które pozwalają nie tylko zgłębiać tematykę metamorfoz (a przede wszystkim ich wpływu na ludzki wygląd), ale też kompleksowo świadczyć usługi z zakresu poprawy i/lub zmiany wizerunku.

Wykształcenie
Jest absolwentką Międzynarodowego Studium Dziewulskich.

Doświadczenie
Charakteryzacja, wizaż, analiza kolorystyczna, rysunek i malarstwo – są to tematy, którymi zajmuje się z równym zaangażowaniem. Przez ostatnie kilka lat związana była z Operą Wrocławską, gdzie pracowała jako charakteryzator.

Pierwsze kroki w zawodzie stawiała podczas praktyki na PSWiTV w Łodzi. Już w trakcie nauki zaczęła pracować jako wizażystka dla marek kosmetycznych takich jak Bobbi Brown oraz Laura Mercier. Zanim trafiła do Opery Wrocławskiej zajmowałam się wizażem, charakteryzacją oraz Body Paintingiem na potrzeby sesji oraz planów zdjęciowych.
Magdalena Maciejewska jest również certyfikowaną kolorystką. Zgłębianie wiedzy z zakresu analizy kolorystycznej oraz teorii koloru uświadomiło jej, jak ważną kwestią w pracy wizażysty czy charakteryzatora jest rozpoznawanie indywidualnej palety barw danej osoby.