KADRA

Paulina Borowska 

Paulina Borowska 

Wizaż

Pasjonatka technik makijażowych, obecnych trendów i pojawiających się nowości. Jej praca i doświadczenie to gwarancja, że nauczysz się zasad prawidłowego makijażu, które są fundamentem dalszego rozwoju.

Joanna Pronobis

Joanna Pronobis

Wizaż

Posiada ogromne umiejętności pracy z klientem, radzenia sobie ze stresem, organizacji pracy, przedsiębiorczości oraz sprzedaży. Posiada niezwykłe umiejętności w przekazywaniu wiedzy i dopasowywaniu sposobu uczenia do potrzeb kursanta. Te wszystkie umiejętności z ogromną przyjemnością przekazuje na swoich kursach makijażu.

Michał Manaj

Michał Manaj

Niezwykle utalentowany i nowatorski stylista kolorysta. Artystyczna dusza i urodzony esteta. Zaraża miłoscia do fryzjerstwa, lubi wyzwania. Cały czas czynnie uczestniczy w nowych szkoleniach i podnosi swoje umiejętności w kraju jak i za granicą.

Ewelina Skrzypczyk

Ewelina Skrzypczyk

Ewelina Skrzypczyk zajmuje się manualnym odmładzaniem twarzy z wykorzystaniem Masażu Kobido, Face Lift Marie Margo, Estetycznej Fizjoterapii Twarzy, Refleksologii oraz Masażu Bańką Chińską

Karolina Maciejewska

Karolina Maciejewska

Stylizacja paznokci

Miłośniczka zdobień oraz techniki salonowej. Ogromne doświadczenie pozwoliło jej na stworzenie autorskich programów m.in. Insta mani czy Hybryda na start. Spełniła również swoje marzenie o tytule Master Educator wygrywając mistrzostwa w klasyfikacji Master Instruktor

Małgorzata Lewandowska

Małgorzata Lewandowska

Kreatywna dusza, z wykształcenia plastyk ze specjalizacją reklama wizualna. Od dziecka związana ze sztuką. Fotografią zajmuje się od lat, doszkalając się na kursach u topowych fotografów. Przed jej obiektywem stawały między innymi uczestniczki programu "Top Model".

Tatiana Kandarian

Tatiana Kandarian

Certyfikowana stylistka paznokci, która wiedzę i doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą. Perfekcjonistka w tym co robi, gdyż jakość wykonania jest dla niej najważniejsza.

Anna Madej

Anna Madej

Stylizacja ubioru

Dyplomowana stylistka ubioru. Organizatorka autorskich warsztatów, spotkań, projektów, wyjazdów dla kobiet. Stylistka licznych sesji zdjęciowych. Jej prace ukazały się między innymi w magazynach takich jak: Only Monday, L’attirance czy Malvie.

Magda Przywara

Magda Przywara

Wizaż i charakteryzacja

Ludzkie twarze od zawsze były jej obsesją oraz pasją. Edukacja i ścieżka zawodowa Magda Przywara od lat świadomie związane są z domenami, które pozwalają nie tylko zgłębiać tematykę metamorfoz

Magdalena Drytkiewicz

Magdalena Drytkiewicz

Właścicielka Dolnośląskiego Centrum Zdrowa “Rodzinka” zajmującego się podologią, gdzie cały czas praktykuje.

Małgorzata Skórska

Małgorzata Skórska

Kosmetologia

Jej największą pasją jest kosmetologia estetyczna, oraz zabiegi kosmetyczne twarzy. Swoją pasją chętnie dzieli się z innymi zarażając tym samym miłością do piękna. Nieustannie rozwija swoją wiedzę na licznych szkoleniach i sympozjach, w wolnym czasie pochłania wszelkie specjalistyczne książki i publikacje, z zaciekawieniem śledzi nowinki ze świata Kosmetologii.

Małgorzata Maroń

Małgorzata Maroń

Dyrektor placówki

Makijażowe prace Małgorzaty Maroń można zobaczyć m.in. w publikacjach: Wysokie Obcasy, Lśnienie magazyn, VGXW Magazine by Virtuogenix, PUMP Magazine, OFF TOWN Magazine.