KADRA

Paulina Borowska 

Paulina Borowska 

Pasjonatka technik makijażowych, obecnych trendów i pojawiających się nowości. Jej praca i doświadczenie to gwarancja, że nauczysz się zasad prawidłowego makijażu, które są fundamentem dalszego rozwoju.

Marzena Medygrał

Marzena Medygrał

Fryzury są jej pasją od zawsze. Już jako kilkuletnia dziewczynka stylizowała włosy swoich lalek, aż wreszcie zajęła się głowami swoich bliskich. Tak rozwinęła się jej miłość do tego zawodu.

Anna Maksymiuk-Szymańska

Anna Maksymiuk-Szymańska

Annę Maksymiuk-Szymańską możesz znać z sieci jako Made by Ruda. Od lat zachwyca pomysłami na urządzanie wnętrz, DIY i oczywiście modę.

Roksana Starszuk

Roksana Starszuk

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii na kierunku Kosmetologia posiadająca wykształcenie pedagogiczne. Ceniony wykładowca i ekspert Kosmetologii z 14 letnim doświadczeniem w zawodzie Technik usług kosmetycznych.

Paweł Danielewski

Paweł Danielewski

Niezwykle utalentowany i nowatorski stylista, chętnie eksperymentuje i wprowadza nowości w świat fryzjerstwa. Uczestników swoich szkoleń zaraża pasją tworzenia i nieskończoną energią. 

Olena Matoshniuk

Olena Matoshniuk

Absolwentka Łuckiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego na kierunku Design oraz Szkoły Plastycznej na kierunku Malarstwo.

Katarzyna Wojtycza

Katarzyna Wojtycza

Wszelkie prace plastyczne od zawsze pochłaniały ją bez reszty, postanowiła więc rzucić wszystko i postawić na jedna kartę, aby zdobyć wymarzony zawód.

Adam Królikowski

Adam Królikowski

Kostiumolog, stylista, architekt wnętrz i scenograf. Pracował dla wielu firm komercyjnych, instytucji artystycznych i mediów. Prowadził także zajęcia ze stylizacji i historii XXI wieku. 

Tatiana Kandarian

Tatiana Kandarian

Certyfikowana stylistka paznokci, która wiedzę i doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą. Perfekcjonistka w tym co robi, gdyż jakość wykonania jest dla niej najważniejsza.

Aleksandra Mentel

Aleksandra Mentel

Zawodowo zajmuje się klientkami indywidualnymi, ale jej prace ukazały się również w magazynach: Hair Trendy, Women’s Health, Ślubne fryzury i makijaże.

Anna Madej

Anna Madej

Animatorka kultury, instruktorka aerobiku oraz tańca z wieloletnią pasją do mody i stylu. Stylistka sesji zdjęciowych, autorka szkoleń z zakresu mody.

Magda Przywara

Magda Przywara

Ludzkie twarze od zawsze były jej obsesją oraz pasją. Edukacja i ścieżka zawodowa Magda Przywara od lat świadomie związane są z domenami, które pozwalają nie tylko zgłębiać tematykę metamorfoz

Magdalena Drytkiewicz

Magdalena Drytkiewicz

Właścicielka Dolnośląskiego Centrum Zdrowa “Rodzinka” zajmującego się podologią, gdzie cały czas praktykuje.

Małgorzata Koszelew

Małgorzata Koszelew

Zdobywała doświadczenie współpracując z sieciami Douglas oraz Sephora na najlepszych markach kosmetyków.

Małgorzata Maroń

Małgorzata Maroń

Makijażowe prace Małgorzaty Maroń można zobaczyć m.in. w publikacjach: Wysokie Obcasy, Lśnienie magazyn, VGXW Magazine by Virtuogenix, PUMP Magazine, OFF TOWN Magazine.