O Beauty Talent Academy

Nowoczesna szkoła dla przyszłych wizażystów, stylistów i fryzjerów daje Ci możliwość nauki w szkole rocznej i dwuletniej oraz podczas kursów dziennych, wieczorowych i weekendowych. Stawiamy na personal branding i przygotowanie do profesjonalnego wejścia na rynek zawodowy. To także miejsce spotkań, w którym możesz rozwijać się w swoim tempie, korzystając z wiedzy i doświadczenia ekspertów. Wiemy dziś, że pójście utartym schematem to ścieżka, która nie do końca pozwoli Ci przygotować się do własnej zawodowej drogi i szlifowania Twoich najmocniejszych stron.

Dlatego edukacja w naszym wykonaniu to zmiana perspektywy.

Odkryj piękno swojego talentu

W myśl „The beauty of the talent” odkrywamy potencjał, który drzemie w każdym z Was, jednocześnie będąc częścią ruchu, który pokazuje nowe oblicze branży. Dbamy o to, by rozwijać Wasze umiejętności czerpiąc z trendów, ale kształtując styl, w oparciu o niezbędną wiedzę, która się nie zestarzeje, jednocześnie prowadząc Was przez realia pracy zawodowej i wykreowania własnej marki osobistej, aż do stworzenia portfolio – pierwszego kroku do sukcesu.

Kadra z pasją

To wszystko nie byłoby możliwe bez ludzi, którzy pasją mogliby obdzielić jeszcze kilka kolejnych pokoleń. W naszej szkole wizażu, fryzjerstwa i stylizacji cieszymy się obecnością wykładowców z wieloletnim doświadczeniem – nie tylko w nauczaniu, ale przede wszystkim praktyce.

Wyciągając wnioski z naszej pracy w ECKS chcemy sprofilować ten nowy rozdział w budowaniu urodowej edukacji otwierając Beauty Talent Academy. Twórczą przestrzeń spotkań we Wrocławiu.

Wszystkie oferowane kursy są certyfikowane lub dyplomowane według wytycznych MEN, dzięki czemu możesz od razu podjąć pracę w zawodzie.

Rekrutacja już ruszyła!

Dołącz do grona Słuchaczy takich kierunków jak:

Jak wybrać?

Szkoła roczna i dwuletnia

Jest dla Ciebie, jeśli właśnie wkraczasz w świat urody i czujesz, że to pierwszy krok do znalezienia sposobu na swoją drogę zawodową. Wybierz odpowiedni dla siebie system – zajęć dziennych, wieczorowych lub weekendowych.

Kurs weekendowy/ dzienny/ wieczorowy 

Masz już obowiązki w pracy czy domu, ale chcesz się rozwijać w swojej pasji? A może czujesz, że to moment na zmianę? Weekendowe kursy wprowadzą Cię w świat beauty, a zarazem pomogą zdobyć wiedzę i umiejętności w bardziej wyspecjalizowanych kierunkach.

Kursy specjalne specjalistyczne 

Nowy trend, technika czy sprzęt – łatwo i szybko zdobądź nowe kwalifikacje. Uzupełnij swoją wiedzę w zawodzie o marketing, personal branding czy tworzenie ofert. Dzięki temu nie tylko wyprzedzisz konkurencję o dwa kroki, ale zadbasz o swój profesjonalny wizerunek.