Zawód stylistka: personal shopper czy stylista gwiazd?

Zawód stylistka: personal shopper czy stylista gwiazd?

Zawsze interesowałaś się modą, ale z projektowaniem Ci nie po drodze? A może kochasz zakupy i uwielbiasz bawić się trendami? Sprawdź, kim jest stylistka i jakie ścieżki zawodowe w tej branży możesz podjąć!

Stylizacja modowa – z czego się składa?

Na początku warto zaznaczyć, że nie jest to tylko umiejętność dobrania odpowiednich ubrań do sylwetki, czy sytuacji – choć to na pewno podstawa! 

Stylizacja modowa skupia się na: 

Bez tej bazy trudno sprawnie i z pewnością odnaleźć się w tym fachu.

Stylistka – zawody

Mając w ręku konkretne umiejętności, kieruj swe kroki tam, gdzie czujesz, że chcesz się rozwijać! Poniżej znajdziesz kilka najbardziej popularnych rodzajów zawodów. 

Kurs stylizacji – jak zostać stylistką?

Wbrew pozorom sama pasja nie wystarczy – czas uzupełnić wiedzę i warsztat. Szkoła stylizacji w Beauty Talent Academy przeprowadzi Cię przez tematy typów sylwetek, zasady dress code, analizę kolorystyczną, historię mody ale także budowanie marki osobistej i podstawy fotografii, abyś mogła świadomie tworzyć portfolio i kreować swój wizerunek ekspertki. 

To naturalne dopełnienie Twoich predyspozycji i szansa na nową, lepszą jakość świadczenia usług. W BTA pracuje zespół, który swoim doświadczeniem i wiedzą pozwoli Ci odkryć ten talent! 

Dołącz do naszej szkoły rocznej stylizacji i przygotuj się na zawodowe wyzwania!

Zapisz się:
Roczna Szkoła Stylizacji