KURSY Fryzjerskie

Fryzjer męski z elementami barberingu

Fryzjer męski z elementami barberingu

Cena 5800

Czas trwania: 6 dni

Liczba uczestników: 4

Zapisz się

Terminy:

  1. 17-21.06
  2. 8-13.07

 

Kurs zawiera program podstawowego kursu strzyżeń męskich uzupełniony o dodatkowe informacje dotyczące berberstwa 

 

1. Organizacja salonu fryzjerskiego

2. Anatomia i fizjologia włosów

3. Pielęgnacja i stylizacja włosów

4. Projektowanie fryzur

5. Strzyżenie włosów

6.  Psychologiczne aspekty obsługi klienta

 

 

7. Dane techniczne i sprzętowe

8. Barberstwo – teoria i ćwiczenia

9. Podstawy barberstwa

Kurs barberski — Wrocław

Wbrew stereotypom piękne fryzury to nie tylko domena kobiet — coraz więcej mężczyzn przykłada bowiem dużą wagę do odpowiedniej pielęgnacji zarówno włosów, jak i zarostu. Nic więc dziwnego, że klienci salonów fryzjerskich oczekują dziś usług dedykowanych właśnie panom, a fryzjerzy doskonalą swoje umiejętności w tym kierunku. Z myślą o osobach, które chciałyby zdobyć kwalifikacje niezbędne do zajmowania się fryzjerstwem męskim, przygotowaliśmy w naszej szkole we Wrocławiu ofertę 6-dniowych kursów strzyżenia uzupełnionych o zagadnienia barberskie.

Kurs fryzjera męskiego i barbera we Wrocławiu

W czasie naszego kursu zyskasz wiedzę potrzebną każdemu fryzjerowi męskiemu i barberowi, a także zdobędziesz oraz udoskonalisz swoje umiejętności praktyczne. Prowadzone szkolenia obejmują takie tematy jak między innymi budowa skóry głowy i włosów, rozpoznawanie zmian skórnych, pielęgnacja włosów, stylizacja fryzur czy metody strzyżenia. Ponadto poznasz teorię oraz praktykę barberską, w tym zasady dobierania zarostu do kształtu głowy lub preparaty do stylizowania brody. Na naszych kursach we Wrocławiu przedstawiamy również aspekty psychologiczne obsługi klienta, które pozwolą Ci świadczyć usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie.

Fryzjer męski z elementami barberingu — kursy w naszej szkole

Praca fryzjera męskiego i barbera wymaga nie tylko wiedzy oraz umiejętności z zakresu pielęgnacji włosów czy zarostu, ale też przestrzegania BHP. Podczas organizowanych przez nas kursów omawiamy zatem wszystkie obowiązujące normy, jak również zasady korzystania z podstawowych przyborów fryzjerskich. Przyrządy należy zabrać ze sobą na szkolenie albo zakupić na miejscu. Nasza kadra to zespół specjalistów z doświadczeniem zarówno w edukacji w zakresie fryzjerstwa, jak i w stylizacji fryzur — możesz mieć więc pewność mnóstwa wiedzy teoretycznej oraz przydatnych wskazówek praktycznych. Co więcej, jesteśmy placówką wpisaną do RIS, dzięki czemu realizujemy też szkolenia z BUR, KFS lub urzędu pracy. Zapraszamy do rejestracji!