Trendy w stylizacji brwi

Trendy w stylizacji brwi

Brwi są bardzo ważnym punktem na naszej twarzy – to one nadają jej kształt, określają mimikę, dodają charakteru i pogłębiają spojrzenie. Cienkie, grube, czarne, a może nieuczesane? Sprawdź, jakie aktualnie panują trendy w stylizacji brwi!

Gęste, ciemne brwi

Tak zwane „krzaki” stały się modne za sprawą modelki Cary Delevingne, której uroda wyznaczyła kanony w minionych latach. Zapuszczone, naturalne brwi, które mocno odznaczają się na buzi, dodają charakteru i sprawiają, że twarz nabiera wyrazistych rysów. Ten look będzie szczególnie pasował tym, z Was, którzy mają ciemną oprawę oczu. Bardzo przyjemna jest również ich pielęgnacja – nie trzeba się mocno wysilać, wystarczy pozwolić im rosnąć 😊

Trendy w stylizacji brwi – no brows

Jeden z najbardziej szokujących trendów tego roku – czyli efekt braku brwi. Polega on na tym, że rozjaśnia się włoski do bardzo jasnego, wręcz platynowego blondu. Ma to na celu uwydatnienie makijażu, kości policzkowych i sprawienie, żeby wzrok się nie rozpraszał. Szczególnie powszechny jest wśród nastolatek i influencerek.

Cienkie łuki

Pamiętacie kultowe brwi, które były wizytówką Paris Hilton? Cienkie łuki wracają do łask! Ten trend bardzo powoli i nieśmiało wkracza do mainstreamu. Starannie wyskubane brwi, z zaokrąglonym łukiem są awangardą, ale przewiduje się, że wejdą niedługo do głównego nurtu.

Starannie wyczesane

Kojarzycie brwi, które wyglądają, jak piękny iglak? Swoją formę zawdzięczają starannemu rozczesaniu i przyklejeniu ich do skóry, za pomocą specjalnych żeli do stylizacji (mydło sprawdzi się równie dobrze). Mają podkreślić naturalne rysy twarzy, dodać świeżości do looku i imitować „wet face”, czyli efekt mokrej buzi i sklejonych brwi. Uzyskacie go również za pomocą laminacji brwi.

Co to jest laminacja?

To zabieg kosmetyczny, który polega na przerwaniu wiązań włosa, które warunkują ich aktualny kształt. Podczas, gdy zostają zerwane, a preparaty zastosowane podczas procesu laminacji utrwalają się, tworzy się nowa struktura i to my nadajemy jej formę! Zastanawiacie się, jak działa? To bezpieczny zabieg, ponieważ łuski włosa zostają dobrze odżywione i naładowane składnikami, które są dla nich zbawienne. Codzienna stylizacja robi się o wiele prostsza, właściwie nie musicie nic robić, aby wyglądały spektakularnie.

W naszej ofercie kursów znajdziecie specjalistyczne szkolenie z zakresu laminacji brwi, które pozwoli poszerzyć Twoją ofertę w salonie i zdobyć potrzebne doświadczenie do rzetelnego wykonania tego zabiegu. Sprawdź kalendarz na naszej stronie!