Szkoła roczna – otwarte zapisy!

Szkoła roczna – otwarte zapisy!
8 marca 2022

Chcesz rozpocząć przygodę z branżą beauty? Mamy coś idealnie dla Ciebie. Nasze roczne kursy zapewniają regularną, wysokiej jakości dawkę wiedzy, dzięki której podniesiesz swoje kwalifikacje!

Dla kogo kurs roczny?

Nasze kursy są przeznaczone dla wszystkich osób, którym zależy na samodzielnym rozwoju w dziedzinie wizażu, stylizacji bądź fryzjerstwa. Szczególnie polecamy początkującym na ścieżce kariery zawodowej, ponieważ u nas nauczysz się wszystkiego od podstaw.

A tu nie liczy się wiek!

Możesz być absolwentem szkoły średniej, albo podjąć decyzję o zmianie po 15 latach pracy w jednej firmie. Za to ważne jest podchodzenie do pracy z pasją, zaciekawieniem i przede wszystkim z zapałem, który będziesz mógł z nami produktywnie wykorzystać!

Szkoła roczna to doskonała baza do tego, aby móc się przebranżowić lub stawiać pierwsze, świadomie i bezstresowe kroki w swojej karierze.

Czym się różni szkoła roczna od sezonowych kursów?

Jesteśmy zdania, że warto brać udział we wszystkim, co wpływa na nasz rozwój. Kursy są tak samo pożyteczne, jak nauka w trybie rocznym, ale różnią się one kilkoma rzeczami.

Roczna szkoła ma za zadanie nauczyć nas wszystkiego od podstaw, pomóc nam zrozumieć, jak działa branża i rozwinąć potencjał. Kursy dokształcające są bardziej skondensowane, odnoszące się do konkretnych dziedzin i zagadnień. Skupiają się na rozwoju sprecyzowanych umiejętności.

Rozwinięty program nauczania, miesza ze sobą podstawy z zaawansowanymi zagadnieniami i wiedzą, bez której nie wyobrażamy sobie pracy. Poznasz techniki naszych szkoleniowców, ich sekrety i to, czego oni sami nauczyli się przez własne doświadczenia.

Sprawdź listę kierunków!

  1. Charakteryzacja – w naszej szkole zapewniamy łączenie praktycznych umiejętności i wiedzy, która sprawi, że Twoja kreatywność i warsztat wyróżnią Cię na rynku.
  2. Fryzjerstwo – nauczymy Cię tego, jak pracować z włosem, anatomii włosa, zdradzimy sekrety koloryzacji, żebyś mógł indywidualnie podchodzić do klientów.
  3. Stylizacja – Stylizacja w Beauty Talent Academy to szansa pozyskanie podstawowego warsztatu i inspiracja do pracy tak ze znanymi markami, jak i media, czy klientkami indywidualnymi.
  4. Wizaż – tutaj zagłębisz tajniki szeroko pojętego makijażu, od pielęgnacji, po teorię makijażysty, aż do praktyk na żywej modelce.
  5. Kosmetologia – zdobędziesz wiedzę, która przygotuje Cię do pracy jako kosmetolog, zaczynając od anatomii, przez kosmetykę manualną, aż po zabiegi kosmetyczne.

Zainteresował Cię ten temat? Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji na temat szkoły rocznej, z dokładnymi opisami i charakteryzacją naszych szkoleniowców.
Zapisy są już otwarte, nie zwlekaj i daj sobie szansę na rozwój!

Sprawdź dokładny opis na stronie!