Rozwijaj się w branży beauty! Poznaj wiosenne kursy

Rozwijaj się w branży beauty! Poznaj wiosenne kursy

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje związane z pracą w branży beauty, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Nasza szkoła poza regularnymi zajęciami ma również w ofercie kilkudniowe, dokształcające kursy dla początkujących lub zaawansowanych, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty.

3 najbliższe kursy w naszej szkole

Przedstawiamy naszą propozycję na najbliższy czas. W Beauty Talent Academy pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności i poznać nowe metody stylizacji czy wizażu.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Terminy: 13-14/03/2022

Niewiele osób pracujących w zawodzie zdaje sobie sprawę, jak ważną funkcję pełni kolor. Analiza kolorystyczna pozwala rozwinąć umiejętności pracy na zróżnicowanych twarzach, niezależnie od ich rysów, pochodzenia czy chociażby niedoskonałości na buzi.

Warto nauczyć się wyciągać z różnych typów urody to, co najlepsze, określać je i umieć przede wszystkim wydobyć atuty, co pozwala uzyskać efekt WOW.

Kurs opiera się na praktyce, obserwacji i pracy z kolorem. Dzięki temu kursowi będziesz sprawniej poruszać się w tematach wizażu, koloryzacji włosów lub ubioru.

FRYZURY ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE

Terminy: 11-13/03/2022

Polecamy ten kurs szczególnie osobom, które chcą rozpocząć kompleksową obsługę klienta. Jeśli jesteś wizażystą lub pracujesz jako fryzjer, który chce poszerzyć swoje usługi, to jest to właśnie opcja dla Ciebie.

Nauczysz się tutaj analizy urody panny młodej i komponowania fryzury do makijażu, sukienki bądź klimatu wesela. Będziesz pracować nad techniką upięć, poznasz 7 różnych fryzur od podstaw, które później możesz dowolnie, indywidualnie dostosować pod klientkę.

KOBIDO I TAPING TWARZY

Terminy: 02-04/03/2022

Absolutny must have salonu kosmetycznego w 2022! Wszyscy znają już termin „kobido” i jego cudotwórcze działanie na twarz. Nazywany pochlebnie „niechirurgicznym liftingiem twarzy”, kobido to najtrudniejsza dotychczas technika masażu, ale jednocześnie najskuteczniejsza.

Zbudowany jest z 48 różnych technik, które składają się na rozluźnienie, relaks, drenaż, lifting i akupresurę. Ogromne znaczenie dla skuteczności japońskiego zabiegu twarzy jest dobranie odpowiedniej techniki do indywidualnych potrzeb klienta, co będziesz mieć możliwość przećwiczyć na kilku modelkach. Dodatkowo poszerzymy Twoją wiedzę o taping- czyli plastrowanie twarzy.

Wszystkie kursy dostępne są u nas na stronie z dokładniejszym opisem i cennikiem, żebyś mógł indywidualnie dobrać pakiet do swoich potrzeb. Podchodzimy profesjonalnie do kursantów i staramy się zapewnić im najwyższej jakości wiedzę, która podparta jest wieloletnim doświadczeniem. Nie czekaj i wybierz coś dla siebie!

OFERTA KURSÓW