KURSY Fryzjerskie

Analiza Kolorystyczna – kurs Master dla wizażystów i fryzjerów

Analiza Kolorystyczna – kurs Master dla wizażystów i fryzjerów

Cena 1600

Czas trwania: 2 dni

Liczba uczestników: 2-6

Zapisz się

Terminy:

Prowadząca : Magda Przywara

W pracy wizażysty, fryzjera czy charakteryzatora kolor pełni równie ważną rolę jak zdolności techniczne, jednak bardzo często jest bagatelizowany, co ostatecznie zaniża efekt pracy końcowej. 

Aby profesjonalnie świadczyć usługi z zakresu wizażu czy fryzjerstwa należy zaprzestać postrzegania indywidualnej twarzy w kontekście tylko i wyłącznie panującego kanonu urody. Sprowadzenie czyjegoś wyglądu do jednego szablonu znacząco ogranicza umiejętności potencjalnego stylisty i jego/jej zdolność dostrzegania mocnych, indywidualnych cech danej twarzy. Należy do nich m.in kolor. 

W Beauty Talent Academy przygotowujemy Was do pracy z twarzą – uwrażliwiamy Wasze oczy na to, co jest na niej wymalowane. 

Rysy twarzy, przynależność etniczna oraz kolor to indywidualne cechy, które świadczą o naszej unikatowości. Dzięki nauce ich rozpoznania, będziesz w stanie sprawnie wydobyć mocne strony każdej osoby. Na zajęciach z analizy kolorystycznej w BTA ćwiczymy przede wszystkim oko. Opieramy się na zajęciach warsztatowych z prawdziwymi twarzami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bazując na poddanych obróbce fotograficznej zdjęciach celebrytów niewiele da się osiągnąć, dlatego stawiamy na praktykę. Przełoży się to na podniesienie umiejętności w pracy z klientem o różnych warunkach, typach urody. 


PROGRAM SZKOLENIA:

I dzień

II dzień

 Zapisz się już dziś!