Kurs stylizacji paznokci we Wrocławiu

Kurs stylizacji paznokci we Wrocławiu

Zadbane dłonie to wizytówka każdej z nas. Nie mamy tu na myśli tylko misternie wykonanych wzorów na paznokciach, ale przede wszystkim utrzymania ich w świetnej kondycji. Cieszymy się, że w Beauty Talent Academy możemy kształcić profesjonalistów w tym fachu! Kurs stylizacji paznokci we Wrocławiu dedykujemy tym z Was, które są na początku ścieżki kariery, jak i już pracującym w zawodzie, a chcącym rozwijać swoje umiejętności.

Jak działamy?

Możesz wybierać różny tryb kursów, dopasowany do Twojego stylu życia i innych obowiązków, więc niezależnie od tego, jak jesteś zajęta, masz szansę zmienić swoje zawowdowe życie:

Zaletami Beauty Talent Academy są:

Kurs stylizacji paznokci na Dolnym Śląsku

Oprócz konkretnych praktycznych umiejętności i wiedzy, np. wykonywania manicure hybrydowego czy french manicure czy stosowania metody żelowej, nauczymy Cię jak:

➡️organizować miejsce pracy,
➡️budować wizerunek osobisty,
➡️fotografować efekty stylizacji, aby stały się mocnym punktem Twojego portfolio!

Dzięki nauce w naszej szkole zdobędziesz przygotowanie do wykonywania manicure mechanicznego, frezarkowego, biologicznego, SPA, japońskiego, zabiegu parafinowego wraz ze zdobieniem i malowaniem paznokci lakierami oraz stylizacji paznokci metodą żelową na tipsie i formie oraz manicure hybrydowego.

Bieżące terminy kursów ze stylizacji paznokci znajdziecie w naszym kalendarzu 🙂

Do zobaczenia w Beauty Talent Academy!