KADRA

Roksana Starszuk

Roksana Starszuk

W BTA:

Kosmetyka twarzy i cała

Masaż

Makijaż permanentny

Akademia roczna kosmetyczna

Kilka słów

Jest osobą bardzo empatyczną , profesjonalną i konkretną. Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to aby zarówno Szkoła jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie, Przykłada ogromną wagę do relacji z kursantami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Uważa, że indywidualny plan zajęć jest kluczem do sukcesu. 

Wykształcenie
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii na kierunku Kosmetologia posiadająca wykształcenie pedagogiczne.

Doświadczenie
Ceniony wykładowca i ekspert Kosmetologii z 14 letnim doświadczeniem w zawodzie Technik usług kosmetycznych, szkoleniowiec w MD Centrum Kształcenia Zawodowego Marzena Dalecka oraz w Policealnej Szkole Kosmetycznej Marzeny Daleckiej

Od 2011 r. jest Egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej na kierunku technik usług kosmetycznych. Wielokrotnie przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej oraz szkoleniowiec nowych egzaminatorów.

Członek Komisji Konkursowej targów kosmetycznych Dni Urody i SPA we Wrocławiu, gdzie przyznała nagrody targowe- PERŁY ORAZ WYRÓŻNIENIA DNI URODY I SPA. 

Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwoliły jej stworzyć własny gabinet kosmetologii w którym wykonuje zabiegi oraz indywidualne terapie zabiegowe.

Wejdź w świat kosmetologii wraz z ekspertką BTA!